O firmie

Jesteśmy bezpośrednim autoryzowanym dystrybutorem chemii przemysłowej firmy CRC Industries Europe na terenie Polski. Posiadamy bardzo dobrze zorganizowaną formę magazynowo logistyczną dzięki czemu jesteśmy w stanie dosłownie natychmiast realizować złożone zamówienia.

Firma O.C.G. jest bezpośrednim autoryzowanym dystrybutorem chemii przemysłowej firmy CRC Industries Europe na terenie Polski. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze współpracujących z nami podmiotów - obsługując klientów z branży przemysłu, motoryzacji, przetwórstwa żywności oraz pokrewnych.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szerokie spektrum produktów chemicznych do zastosowań profesjonalnych, wraz ze szczegółową informacją na ich temat (karty charakterystyki, karty techniczne, zdjęcia oraz inne użyteczne informacje o produkcie). Pracownicy firmy O.C.G. pozostają do Państwa dyspozycji w razie pytań oraz fachowego doradztwa.

Wszystkie złożone w naszej firmie zamówienia realizujemy do dwóch dni roboczych. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub naszym własnym transportem. W przypadku wyboru firmy kurierskiej natychmiast po nadaniu paczki odbiorca ma możliwość monitorowania przesyłki oraz otrzymuje ścisłą informację kiedy nastąpi dostawa.

Posiadamy bardzo dobrze zorganizowaną formę magazynowo logistyczną dzięki czemu jesteśmy w stanie dosłownie natychmiast realizować złożone zamówienia. W związku z tym, iż jako dystrybutor na Polskę zajmujemy się tylko i wyłącznie sprzedażą hurtową, możemy przygotować dla Państwa najlepszą i najbardziej kompleksową ofertę.

Dynamiczny rozwój naszej firmy oraz zapotrzebowanie na szersze spektrum płynące z rynku skłoniło nas do poszerzenia asortymentu o farby i lakiery dzięki czemu możemy bardziej kompleksowo obsłużyć naszych klientów.

W celu uzyskania dokładnych informacji o produkcie, specyfikacji technicznej i specyfikacji bezpieczeństwa proszę przejrzeć poniższą stronę internetową.

UWAGA: Wszystkie podane informacje oparte są na wynikach prób przeprowadzonych przez CRC Industries. Wszystkie produkty powinny zostać przetestowane przed użyciem w warunkach, w których będą stosowane. Przed użyciem należy zapoznać się z kartą charakterystyk.

CRC INDUSTRY

CRC jest światowym dostawcą produktów chemicznych dla przemysłu, motoryzacji oraz elektroniki. Firma składa się z trzech oddziałów z centralą w Stanach Zjednoczonych, Australii i Europie. Firma CRC gwarantuje wysoką jakość produktów dzięki przestrzeganiu surowych norm na wszystkich etapach badań, rozwoju i produkcji. Stara się wychodzić naprzeciw dzisiejszym nawet najbardziej surowym standardom bezpieczeństwa. Ponadto CRC wdraża nowe produkty i udoskonala istniejące tak aby spełnić wymagania klientów.

Nasze marki

"Przekonaj się, że CRC jest

dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!"

Top